11 września – wystawa o Chasydach i koncert „Cymes” w Bibliotece Norwida

30656236_1004563119724651_1804370809645432832_n

Zapraszamy bardzo serdecznie 11 września na otwarcie wystawy p.t. „Chasydzi” Joanny Sidorowicz w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. C. K. Norwida w Zielonej Górze, która towarzyszy pielgrzymom podczas ich wizyt w Lelowie oraz Leżajsku.

Lelów-8-Bamp_W-mn

Joanna Sidorowicz urodziła się we Wrocławiu, ale mieszka w Częstochowie. Fotografią zajmuje się około 14 lat, szczególnie fotografią starej i nowej architektury – podwórka, klatki schodowe, urbexy, miejsca opuszczone, tematy związane z mieszanką kultur – wschodnia Polska, krajobrazy, portrety oraz fotografią otworkową inaczej zwaną solarigrafią. Jest członkinią Towarzystwa Fotograficznego im. Edmunda Osterloffa w Radomsku, Zarządu Fundacji Festiwalu Sztuki Fotoreportażu w Częstochowie, Jurajskiego Fotoklubu, Grupy Fotograficznej FotoAzyl oraz Zarządu Grupy Atina Galeria & Centrum Rozwoju.

Portfolio fotograficzne Joanny Sidorowicz

Portfolio fotograficzne B&W Joanny Sidorowicz

A po spotkaniu z Joanną Sidorowicz i obejrzeniu wystawy to nie koniec wrażeń! Serdecznie zapraszamy na koncert Aleksandry Idkowskiej p.t. „Cymes” w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. C. K. Norwida w Zielonej Górze.

Portfolio Aleksandry Idkowskiej

Wydarzenie zrealizowane dzięki wsparciu UMiG Zielona Góra, Lubuska Fundacja Judaica, Muzeum Ziemi Lubuskiej w Zielonej Górze, Zielonogórski Ośrodek Kultury, Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im.C. Norwida w Zielonej Górze, Beit Polska w Warszawie, Fotograf- Kinga Dziwota.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *